Breviarii Romani. Ex decreto Sacro-sancti... - Lot 436 - Métayer-Mermoz Maison de Ventes aux Enchères Nevers

Lot 436
Estimation :
50 - 80 EUR
Breviarii Romani. Ex decreto Sacro-sancti Concilii Tridentinirestitui, PII V. Pont. Max. jussu editi, Clementis VIII. & Urbani VIII. auctoritate recogniti. In quibus ea omnia continentur, quae praeter Lectiones & earum Responsoria, ad plenam Officii Matutini recitationem pertinent. Antwerpen, 1728. Reliure de l'époque en cuir, à rabats en laiton